Podnosy a mísy z hliníku (ALU)

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Slevy

Podnosy a mísy z hliníku (ALU)  Je zde 22 produktů/y

na stránku
Zobrazuji 1 - 12 z oložek
Zobrazuji 1 - 12 z oložek
Podnosy a mísy z hliníku (ALU)

Podnosy a mísy z hliníku (ALU)

Podnosy a mísy z hliníku jsou oblíbeným druhem jednorázového nádobí. Dobře odolávají vysokým teplotám, při deformaci se dají narovnat zpět do původního tvaru, jsou lehké a teplo uchovávají. To vše jsou výhody jednorázového hliníkového nádobí. Nemusíte se tak bát, že se rozbije drahé skleněné nebo porcelánové nádobí. Z tohoto důvodu je jsou hliníkové podnosy a mísy využívány hlavně tam, kde se tato vlastnost ocení. Hliníkové jednorázové nádobí je hygienické, snadno oplachovatelné, zdravotně nezávadné a atestované pro styk s potravinami.

Hliníkový grilovací tác určitě oceníte na každé zahradní grilovačce. Maso na něm můžete rovnou udělat a neušpiníte tak gril, ale také ho z něj můžete rovnou servírovat a nemuset se tak starat o případné talíře. Navíc po skončení grilování můžete grilovací tác z hliníku rovnou hodit do koše a nebudete se ho muset snažit složitě vydrhnout od připálenin.

Hliníková GASTRO mísa je zase skvělým pomocníkem při zapékání. Můžete v ní snadno udělat lasagne nebo zapékané brambory, a nemusíte se tak bát, že by se těžká keramická zapékací mísa rozbila třeba při přepravě. Mísa z hliníku je také šikovným vybavením, které se využije v gastronomickém průmyslu. Ať už na přípravu a rozvoz teplých pokrmů, tak pro skladování polotovarů a studených jídel, které ještě bude třeba ohřát.

Hliníkový podnos je zase užitečný ve studené kuchyni a cateringu. Snadno na něj vyskládáte obložený talíř nebo jiné nakrájené lahůdky, zabalíte a můžete převážet. Můžete tak být rychle připraveni mít s sebou nějakou drobnost na párty, nebo tak můžete ozvláštnit večírky, kdy má každý něco přinést. Nebudete muset řešit nakrájení sýra a salámu do krabičky a poté u hostitele rychle hledat nějaký talíř, na který to napasujete. Prostě jen vybalíte připravený talíř a hotovo. Přesně proto se podnos z hliníku se hodí i pro catering a rychlou přípravu rautu - vše si připravíte v dostatečném předstihu ve Vaší provozovně a na místě konání jen rychle vybalíte. Hliníkový tác můžete využít například při sušení hub nebo ovoce. Použití se meze nekladou. 

Kromě mís a podnosů z alobalu nabízíme též hliníkové popelníky. Tyto lehce přenosné popelníky se hodí všude, kde je povoleno kouření, ale běžně se tam kuřáci nevyskytují. Rodinné venkovní oslavy, firemní večírky nebo rozsáhlé akce pod širým nebem, popelníky z hliníku pro kuřáky se hodí všude.