Dortové krabice

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Slevy

Dortové krabice  Je zde 11 produktů/y

Zobrazuji 1 - 11 z oložek
Zobrazuji 1 - 11 z oložek
Dortové krabice

Přeprava lahůdek, cukrovinek či jiných hotových jídel jako jsou chlebíčky nebo jednohubky si vyžaduje kvalitní obal. Přepravujte dorty, cukroví a jiné křehké pokrmy v dortových krabicích a vyvarujte se tak jejich pomačkání během cesty. Papírové krabice na dorty jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného přírodního materiálu, který se nepromastí ani nenavlhne. Díky tomu je možné obal opětovně použít.

Krabice na dorty vyrábíme v čistém a elegantním designu. Popis, logo či případné ozdobení dortové krabice je proto čistě na Vaší fantazii. Dortová krabice se tak může stát nosičem reklamního sdělení nebo výrazným doplňkem na oslavě. Krabice na dorty dodáváme ve výhodném balení po 50 kusech. Z naší pestré nabídky si můžete vybrat krabice v několika různých rozměrových provedeních přesně dle Vašeho přání a požadavků. 

 

 • Papírové krabice na dorty jsou ekologické a recyklovatelné

 • Dortovou krabici lze využít vícekrát

 • Odlišné krabice na dorty jsou vhodné pro různé druhy zákusků a cukrovinek

 • Lahůdky jsou v pevném obalu chráněny před pomačkáním, okoráním, navlhnutím a před všetečným hmyzem

 • Součástí papírové krabice je praktické víko

 

Kromě běžných tvarů krabic na dort u nás v nabídce naleznete také nosič na zákusky ve dvou rozměrových provedeních. Od ostatních dortových krabic se liší tím, že na sobě má ucho pro lepší manipulaci. Na obou stranách u ucha pak naleznete boční zarážky zabraňující otevírání krabičky.