Stolová sukýnka PREMIUM

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Slevy

Stolová sukýnka PREMIUM  Je zde 8 produktů/y

Zobrazuji 1 - 8 z oložek
Zobrazuji 1 - 8 z oložek
Stolová sukýnka PREMIUM

Stolové sukýnky PREMIUM

Jste pořadatel rautů, cateringu nebo prostě hledáte způsob, jak ozvláštnit svatbu, rodinnou oslavu nebo firemní večírek? Raut je skvělým způsobem jak na takových akcích vyřešit občerstvení či večeři.

Když ovšem plánujete raut, tak nesmí kromě zásoby jídla a pití chybět ani prezentace této hostiny. Samozřejmě, že se toto dá vyřešit hezkým ubrusem, ale při velkých akcích a rautech se nedá zaručit, že se ubrus nepolije nebo neumastí něčím, co půjde jen obtížně odstranit. Papírový ubrus sice vyřeší pokrytí stolu, ale jak zajistit, aby to vypadalo elegantně?


Stolové sukýnky PREMIUM představují elegantní řešení, jak vyřešit otázky ohledně stolování. Jsou vyrobeny z papíru a tak je lze při ušpinění jednoduše vyhodit. Jedná se o nařasený papírový pruh opatřený samolepicí páskou, který z boku připevníte k desce stolu. Pokud to sladíte s papírovým ubrusem nebo středovým pásem stejné barvy, stůl tak bude vypadat, jako by byl pokryt dlouhým ubrusem, ale vy se nebudete bát toho, že by se ubrus zničil.