Rukavice

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Slevy

Rukavice   Je zde 30 produktů/y

na stránku
Zobrazuji 1 - 12 z oložek
Zobrazuji 1 - 12 z oložek
Rukavice

Pracovní rukavice nabízí komfort i ochranu při práci

Pokud hledáte účinnou ochranu vašich rukou při práci neměli byste zapomenout na kvalitní gumové rukavice. Zamezíte tak všem možným kožním problémům, které způsobují nepříjemné komplikace. Pracovní rukavice v naší nabídce poskytují pevný úchop a ochranu nejen pro běžný úklid. Jsou dimenzovány i do velkých průmyslových provozů. Ačkoli se i úklidové práce automatizují, vždy bude potřeba některá místa vyčistit individuálně ručně. Právě pro takové situace se vyplatí investice do gumových rukavic.

Gumové rukavice pro různé použití

V naší nabídce si vybere opravdu každý. Nabízíme černé gumové rukavice, jednorázové gumové rukavice z vinylu nebo široce rozšířené latexové rukavice. S jednorázovými rukavicemi, které jsou i přes jemnou tloušťku pevné, si zachováte i drobnou motoriku při práci. Silné gumové rukavice zase umožní použití stejného páru několikrát po sobě, a tak jsou vhodným řešením i z ekonomického hlediska.

Naše pracovní rukavice však neslouží pouze jako účinný pomocník během úklidu. Tak například černé pracovní rukavice garantují zvýšenou jak mechanickou, tak chemickou odolnost proti hydroxidům nebo kyselinám. Najdou si své místo i v chemickém průmyslu či při sanačních pracích. V naší nabídce najdete pracovní rukavice nejrůznějších velikostí, a tak si u nás může kvalitu dopřát opravdu každý.