Tašky plastové

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Tašky plastové  Je zde 15 produktů/y

na stránku
Zobrazuji 1 - 12 z oložek
Zobrazuji 1 - 12 z oložek
Tašky plastové

Plastové tašky

Plastové tašky patří mezi nejrozšířenější druhy tašek, sáčků a pytlů, jelikož jsou běžně používány jak v prodejnách, tak také v restauracích, domácnostech a jinde. Jejich použití se nekladou meze. 

Nezbytný pomocník v potravinářském průmyslu

Zatímco v prodejnách jsou nezbytným doplňkem při prodeji nebaleného zboží jako například ovoce, zeleniny a pečiva, také se s nimi setkáte i jen tak běžně tam, kde se prodává velké množství malých produktů a plastové tašky se tak používají jako normální taška na zboží. V restauracích Vám zase na požádání často zabalí zbytky do menu boxů a ten dají do plastových tašek, aby pokud se nic neušpinilo, pokud se z menu boxu něco vylije. Stejně tak se s nimi často setkáte při rozvozu a odběru jídel.

Plastové tašky se využijí všude

Mimo gastroprůmysl se s nimi setkáte i v jiných obchodech, kde Vám do nich často dají zakoupené zboží, ale též i v domácnostech, kde se dají snadno využít pro skladování předmětů i jako odpadní pytle

Proč jsou tolik rozšířené?

Hlavní výhodou plastových tašek oproti například papírovým taškám je jejich snadná dostupnost i přívětivá cena. Jsou také hygienické a oproti papírovým taškám se navíc nepromočí ani nepromastí. Snadno se skladují a nevyužité tašky tak nezabírají příliš místa. Jejich výhodou je i možnost recyklace a tím i jejich neustálý koloběh. Nejsou ovšem snadno rozložitelné v přírodě a tak je nutné je vyhodit do recyklovaného odpadu.