Hadry a utěrky

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Slevy

Hadry a utěrky  Je zde 6 produktů/y

Zobrazuji 1 - 6 z oložek
Zobrazuji 1 - 6 z oložek
Hadry a utěrky

Hadry a utěrky

Hadry a utěrky na prach se hodí v každé budově, ať už se jedná o kancelář, restauraci, obchod či domácnost. Prach se hromadí všude a je třeba ho pravidelně utírat, jinak se v něm mohou hromadit alergeny a další roztoči. V naší nabídce najdete jak standardní hadry na podlahu, ať už klasický bílý, či oranžový ze savého materiálu, tak i speciální savé pěnové hadříky pro utírání prachu na nábytku.

Hadry na podlahu

Hadry na podlahu jsou nezbytným pomocníkem při úklidu v každé domácnosti, kanceláři a jiných budovách. Ať už vytíráte sami nebo vybavujete uklízecí kumbál, hadr na podlahu nesmí chybět.  Kromě klasického vytírání se také hodí kdykoliv se něco vylije nebo se jinak zašpiní a je potřeba umít.

Pěnové hadříky

Pěnové hadříky jsou užitečným pomocníkem pro utírání prachu. Narozdíl od běžných hadrů se snadno ždímou, ale zároveň skvěle drží vlhkost, díky které je vytírání prachu hračka. Nebudete tak muset řešit, jestli budete raději kroutit hadr na třikrát, aniž byste měli jistotu, že by hadr nebyl příliš suchý nebo z něj stále tekla voda.