Vonné oleje

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Slevy

Vonné oleje  Je zde 10 produktů/y

Zobrazuji 1 - 10 z oložek
Zobrazuji 1 - 10 z oložek
Vonné oleje

Vonné oleje

Vonné oleje jsou skvělým způsobem, jak při vytírání provonět Váš byt nebo pracoviště. Jednoduše kápnete trochu přípravku do kýble s vodou spolu s přípravkem na vytírání a celý prostor tak bude příjemně provoněný. Vonný olej se pomalu odpařuje a zajistí tak svěží vůni na několik hodin. Alternativně též můžete trochu přípravdu jednoduše stříknout do koutů místnosti, na obkladačky nebo dlaždice a zajistit tak místnosti svěží vůni.

Jedná se o dezodorační prostředky, silně parfémované. Slouží k osvěžení vzduchu a odstranění zápachu a jsou vhodné použití například do koupelen a toalet, hotelových recepcí, ale i běžně do domácností, jelikož díky nim získáte provoněnou atmosféru.

Vonné oleje na vytírání

Díky svému jednoduchému použití lze pomocí vonného oleje při vytírání provonět každou místnost. Jednoduše při úklidu přimíchejte do kýble s vodou a vaše domácnost může vonět po citronech, růžích a podobně.

Vonné oleje uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte je v 5 až 25 °C a v suchu. Při práci zamezte přímému styku s kůží a očima, mohou způsobit podráždění. Při dlouhodobé práci s vonnými oleji se snažte zamezit přímému dýchání výparů pomocí vhodných ochranných prostředků. Při pozření nebo při zasažení vyhledejte ihned lékařskou péči.