Menu boxy

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Menu boxy  Je zde 10 produktů/y

Zobrazuji 1 - 10 z oložek
Zobrazuji 1 - 10 z oložek
Menu boxy

Jak nejlépe rozvézt hotové jídlo, aniž by vychladlo a jeho obsah neskončil všude? Menu boxy jsou vhodné pro přepravu hotových jídel. Díky svému složení izolují teplo uvnitř a jídlo tak zůstane déle teplé. Navíc se dá vybrat z menu boxů, které jsou dvoudílné nebo třídílné a jsou tak rozdělené na více přihrádek a jednotlivé složky tak můžou zůstat během přepravy oddělené. Jsou tak skvělým pomocníkem do každé restaurace a jídelny.

Menu boxy jsou hygienických, neomastitelných a voděodolných materiálů. Díky tomu zůstává obsah Vaší tašky v bezpečí od mastnoty a ušpinění od jídla. Všechny menu boxy jsou certifikované a atestované pro styk s potravinami. Jsou tedy netoxické a bezpečné pro ukládání jídla.

Dodáváme jak tradiční menu boxy z XPS, neboli extrudovaného polystyrenu, které jsou levnější, tak bio menuboxy z cukrové třtiny, které jsou ekologické a dají se využít pro ohřev v mikrovlnné troubě, k čemuž běžné menu boxy z polystyrenu vhodné nejsou. Navíc u nich nabízíme možnost potisku na přání zákazníka a můžete tak mít menu boxy s logem Vaší restaurace.

Menu boxy z XPS prodáváme v balení po 125 kusech, bio menu boxy z cukrové třtiny dodáváme v balení po 50 kusech. Vaši objednávku rychle vyřídíme a dodáme, menu boxy dopravíme po Praze většinou do 24 hodin. Naše zákaznická linka je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmikoliv dotazy.