Lepící pásky, gumičky

 • Výhody nákupu

  Tradice, Na trhu
  od roku 1994
  Většina položek
  skladem
  Doručení v Praze
  většinou do 24hod.
  Možnost vyzvednutí
  zboží v sídle firmy

Novinky

Lepící pásky, gumičky  Je zde 65 produktů/y

na stránku
Zobrazuji 1 - 12 z oložek
Zobrazuji 1 - 12 z oložek
Lepící pásky, gumičky

Lepící pásky a gumičky

Lepicí pásky a gumičky jsou výbavou, která se využije všude. Lepicí páska je všeobecně známá jako nejlepší rychlo-opravář a gumičky se hodí ať už pro držení malých dlouhých drobných předmětů jako třeba příborů po hromadě, nebo i na zavázání koše s odpadem. Ani jedno tak nesmí chybět v žádné kanceláři, provozovně, ale ani v žádné domácnosti!

Lepicí pásky, izolepy

Lepicí pásky jsou Vaší spásou kdykoliv něco potřebujete rychle zadělat, připevnit nebo slepit dohromady, ale také i pro spoustu kreativních činností. V naší nabídce najdete jak klasickou průhlednou izolepu všech velikostí a barev, tak i krepovou lepicí pásky nebo třeba oboustrannou lepicí pásku. Také nabízíme odolnou lepicí pásku s tkaninou, která se jen tak nepřetrhne.

K malým lepicím páskám, které se hodí v kanceláři i doma samozřejmě nesmí chybět ani stojánek na izolepu, díky kterému nemusíte hledat začátek, kdykoliv potřebujete izolepu použít, případně plýtvat lepicí pásku na založení konce, díky kterému je sice lehké konec najít, ale zase jí rychleji ubývá. Pro větší pásky je k dispozici též i větší odvinovač.

Gumičky

Gumičky jsou dalším nepostradatelným pomocníkem, ať už potřebujete jen svázat dohromady oplatky pro rodinných výlet, abyste je nemuseli hledat po celém batohu, nebo třeba zavázat odpadkový pytel. Gumičky se hodí na držení drobných předmětů pohromadě, ať už jde o pexeso, tužky nebo třeba na nouzové vytvoření culíku.